Fuga Incana

Cena: 36,64 zł 36.64
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Producent: INCANA
Kod produktu: 88B6-927C2

Opis

Fuga INCANA to profesjonalna zaprawa do wypełniania spoin o szerokości 4-20mm na ścianach  i podłogach wykonanych z kamieni dekoracyjnych INCANA.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, takich jak wysokogatunkowe cementy, mączki mineralne i żywice, może ona być stosowana zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz,
w pomieszczeniach suchych i wilgotnych. 
Fuga INCANA charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i przyczepnością oraz bardzo dobrymi parametrami eksploatacyjnymi, takimi jak odporność na zarysowania i spękanie.
Przygotowanie zaprawy i podłoża: 
Gotowy do użycia produkt uzyskuje się poprzez stopniowe wsypanie całej zawartości worka do uprzednio odmierzonej ilości wody (0.9-1.0 litra/5 kg proszku)
i mieszanie do chwili uzyskania jednorodnej konsystencji. Fuga INCANA uzyskuje parametry idealne do zastosowania po upływie 5 minut, a jej czas gotowości do użycia,
od momentu wymieszania z wodą, wynosi do 2 godzin (przy +23ºC i 50% wilgotności względnej).
Fugę INCANA należy stosować, gdy kamienie dekoracyjne INCANA są trwale związane z podłożem, a zaprawa wiążąca INCANA jest stwardniała i wyschnięta.
Sposób użycia: 
Fugę INCANA można nakładać według 2 zaproponowanych metod:
•    przy użyciu worka – umieścić przygotowaną zaprawę w plastikowej torbie (jak do ciasta). Obciąć końcówkę torby i naciskając ją nakładać fugę w szczeliny pomiędzy kamieniami.
•    za pomocą szpachelki gumowej - nałożyć fugę równomiernie w szczeliny pomiędzy kamieniami
Nadmiar fugi należy na bieżąco usuwać z powierzchni kamienia używając do tego celu czystej, lekko zwilżonej gąbki i pacy z gąbką. Nie należy mocno moczyć świeżych spoin, ponieważ może to spowodować wypłukanie pigmentów lub wymywanie fugi. Po wstępnym związaniu można fugę delikatnie wygładzić za pomocą szpachelki lub rękawiczki.
Zużycie: 3,8kg/1m2
Przechowywanie
Zaprawę należy przewozić i przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.  Chronić przed wilgocią. Okres przydatności do użycia wynosi 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Produkty powiązane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl