Klucz do szaf sterowniczych DoubleJoint KNIPEX [ 00 11 06 V03 ]

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 92,34 zł 92.34
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: KNIPEX
Kod produktu: 00 11 06 V03

Opis

Klucz do systemów zamykających w elektrotechnice, instalacjach zasilających gazu i wody, w systemach klimatyzacji i wentylacji, w przemyśle, instalacjach technicznych w budynkach.

 

  • Z uchwytem do końcówek wkrętakowych 1/4" z magnesem
  • 4 różne profile odlewane ciśnieniowo ze stopu cynku w jednym kluczu
  • Całkowita długość ramion: 97 mm
  • Korpus z tworzywa sztucznego, lakierowany

 

Dane techniczne:

Nr art. 00 11 06 V03
EAN: 4003773083085
Waga: 107 g
Wymiary: 62 x 34 x 27 mm
Karta produktu

Od ponad 130 lat KNIPEX specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych.

W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych).

Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.
Do firmy Knipex należy m.in. producent specjalistycznych narzędzi do obróbki kabli firma Rennsteig a także producent szczypiec firma Orbis-Will.

 

Produkty powiązane