Klucz wielofunkcyjny do szaf sterowniczych TwinKey® KNIPEX [ 00 11 03 ]

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 105,56 zł 105.56
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: KNIPEX
Kod produktu: 00 11 03

Opis

Klucz do szaf sterowniczych, systemów odcinających dopływ gazu, wody i prądu, do instalacji technicznych w budynkach, takich jak systemy klimatyzacji i wentylacji, zawory odcinające, tablice rozdzielcze.

 

  • Z wkładką bitową: rowek 1,0 x 7 mm i wgłębienie krzyżowe PH2
  • Z adapterem do bitów 1/4 "na łańcuchu mocującym
  • Dodatkowy uchwyt na bity 1/4 "w jednym ramieniu
  • Wersja długa, całkowita długość ramienia: 76 mm
  • Dodatkowe kwadratowe 5 mm
  • Cynk odlewany ciśnieniowo

    

Dane techniczne:

Nr art. 00 11 03
EAN: 4003773041658
Waga: 88 g
Wymiary: 76 x 85 x 15 mm
Zakres pracy gniazda czworokątne: 5,0 / 6,0 / 8,0 mm
Rozmiar profilu dwubródkowego: 3 – 5 mm
Zakres pracy gniazdo trójkątne: 9 mm

 Karta produktu
 

Od ponad 130 lat KNIPEX specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych.

W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych).

Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.
Do firmy Knipex należy m.in. producent specjalistycznych narzędzi do obróbki kabli firma Rennsteig a także producent szczypiec firma Orbis-Will.

 

Produkty powiązane