Nóż składany dla elektryków KNIPEX [ 16 20 50 SB ]

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 58,92 zł 58.92
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: KNIPEX
Kod produktu: 16 20 50 SB

Opis

Uniwersalny składany nóż do codziennego użytku. Trwałość i wytrzymałość: najwyższa jakość, wyjątkowo ostre ostrze – Made in Solingen.

 

  • Ergonomiczny kształt rękojeści dla komfortowego trzymania i łatwego prowadzenia
  • Korpus wykonany z trwałego, udaroodpornego plastiku
  • Dobre przenoszenie siły podczas użytkowania
  • Stabilne ostrze
  • Zaczep na końcu noża umożliwia zamocowanie linki; nadaje się także do narzędzi KNIPEX Tethered Tools
  • Ostrze ze stali nierdzewnej 

 

Dane techniczne:

Nr art.  162050SB
EAN: 4003773082705
Waga: 95 g
Wymiary: 120 x 34 x 14 mm
Długość ostrza 80 mm
Karta produktu

Od ponad 130 lat KNIPEX specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych.

W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych).

Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.
Do firmy Knipex należy m.in. producent specjalistycznych narzędzi do obróbki kabli firma Rennsteig a także producent szczypiec firma Orbis-Will.

 

Produkty powiązane