Samonastawne szczypce do zagniatania tulejek z głowicą obrotową Twistor16® KNIPEX [ 97 53 18 ]

Cena: 882,99 zł 882.99
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: KNIPEX
Kod produktu: 97 53 18

Opis

Głowica do zagniatania obracana o 360°, blokada w 8 pozycjach. Kwadratowy profil zagniatający, duży zakres pracy od 0,14 do 16 mm². Możliwość zagniatania tulejek kablowych prawie w każdej pozycji.

 

  • Szczypce dopasowują się automatycznie do przewodów o różnych przekrojach
  • Profil zagniatający dostępny z obu stron, możliwość dosunięcia długich tulejek kablowych
  • Możliwość zagniatania tulejek kablowych Twin w zakresie do 2 x 6 mm²
  • Wysoka jakość zagniatania dzięki blokadzie pozwalającej na otwarcie szczypiec tylko wtedy, gdy złącze zostało już zaciśnięte
  • Lekkie i poręczne narzędzie, siła zagniatania zwiększana przez dźwignię kolankową
  • Stal elektryczna chromowo-wanadowa o specjalnej jakości, hartowana olejowo

 

Dane techniczne:

Nr art. 975318
EAN: 4003773028017
waga: 478 g
wymiary 240 x 80 x 26 mm
zastosowanie: tulejki bez kołnierza
zakres pracy: 0,14 — 16 / 16 mm²
AWG: 26 — 6

Od ponad 130 lat KNIPEX specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych.

W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych).

Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.
Do firmy Knipex należy m.in. producent specjalistycznych narzędzi do obróbki kabli firma Rennsteig a także producent szczypiec firma Orbis-Will.

Produkty powiązane