Walizka narzędziowa BIG Twin-Move KNIPEX [ 00 21 41 LE ]

Cena: 1 855,43 zł 1855.43
ilość szt.
Producent: Knipex
Kod produktu: 00 21 41 LE

Opis

Szybki dostęp: wszystko widoczne na pierwszy rzut oka, nawet w ruchu. Walizkę można otworzyć z jednej lub z dwu stron; dno i wieko można otwierać niezależnie.

 

 • teleskopowy uchwyt w dnie oraz dwa płynnie pracujące kółka
 • sprzęt wolnostojący we wszystkich położeniach otwarcia dzięki zatrzaskowym uchwytom pokrywy z mechanizmem zawiasowym po obu stronach i swobodną regulacją kąta.
 • obudowa wykonana z bardzo mocnego tworzywa ABS (w kolorze czarnym) z aluminiową bezpiecznie zamontowaną ramą z wytrzymałą ścianą środkową, którą można dowolnie spersonalizować dzięki elastycznym pętlom i dwunastoma małymi kieszeniami
 • zamek z kombinacją złożoną z trzech cyfr umożliwiający bezpieczne zamknięcie walizki
 • dwa metalowe zamki do mocowania pokrywy i dna
 • wyjmowany przedział na dokumenty i wyjmowane ścianki narzędziowe wyprodukowane z zabezpieczonego przed zabrudzeniem arkusza polipropylenowego o podwójnych ściankach, 13 kieszonek narzędziowych
 • dno walizki o wysokości 70 mm, które można mocować za pomocą przycisku, możliwość dalszego podziału za pomocą przekładek, panel pokrywy z 13 kieszeniami na narzędzia
 • łącznie 95 opcjonalne wkładki
 • metalowe okucia
 • maksymalna ładowność: 30 kg
 • pojemność: 38 litrów

 

Dane techniczne:

Nr art. 002141LE
EAN: 4003773071549
Szerokość zewnętrzna: (wewnętrzna) 520 mm (490 mm)
Wysokość zewnętrzna: (wewnętrzna) 435 mm (370 mm)
Głębokość zewnętrzna: (wewnętrzna) 290 mm (100 mm)

Waga: 8.600 g
Wymiary: 520 x 435 x 290 mm
Karta produktu

Od ponad 130 lat KNIPEX specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec. Wąska specjalizacja oraz konsekwentna polityka rozwijania produktów zapewniła firmie pozycję światowego lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych.

W aktualnej ofercie firmy znajduje się ponad 1200 modeli narzędzi dla różnych zastosowań a roczna produkcja firmy to prawie 15 mln sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Szeroką oraz dynamicznie rozwijającą się grupę produktów stanowią także narzędzia do obróbki kabli oraz montażu instalacji fotowoltaicznych (tzw. solarnych).

Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni ponad 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.
Do firmy Knipex należy m.in. producent specjalistycznych narzędzi do obróbki kabli firma Rennsteig a także producent szczypiec firma Orbis-Will.

Produkty powiązane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Waluty
więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl