Skip to main content
pracownicy-badajace-prace

Obsługujemy
inwestycje budowlane


Najlepsze hurtowe ceny!

Rozumiemy, że każde przedsięwzięcie budowlane jest wyjątkowe, dlatego nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo techniczne w połączeniu z bogatą ofertą asortymentu budowlanego.

U nas możesz zaopatrzyć się w produkty niezbędne na budowę, a także zaopatrzyć w nie swój sklep, skład budowlany, czy hurtownię.

Niezależnie od skali projektu – od mniejszych obiektów po duże kompleksy – każda inwestycja jest dla nas szansą na stworzenie czegoś wyjątkowego i budowanie współpracy na lata.

 • Wykańczanie i remonty wnętrz
 • Elewacje zewnętrzne
 • Budowa domu
 • Hale produkcyjne
 • Nieruchomości usługowe
Luvi — Poufny partner biznesowy

Zaufany
partner w biznesie

Nasz Zespół to zgrana ekipa profesjonalistów, gotowych podjąć wyzwania i spełnić Twoje oczekiwania. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i referencji, które mówią same za siebie.
Razem możemy zbudować przyszłość Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś, a my dostarczymy Ci nie tylko niezawodne materiały na budowę, ale także inspirujące rozwiązania, które przyciągną Klientów do Twojego sklepu, składu budowlanego, czy hurtowni.

LUVI w liczbach

 • +10000
  zrealizowanych inwestycji
 • 30 tys
  asortymentu
 • 2 dni
  czas wyceny
 • 7
  obsługiwanych krajów

Własna
flota pojazdów

Nasza firma zapewnia szybką i niezawodną dostawę oraz odpowiednie zabezpieczenie przesyłek. Posiadamy własną flotę pojazdów oraz współpracujemy ze sprawdzoną firmą spedycyjną.

Dzięki temu możemy dostosować dostawę zamówienia do indywidualnych potrzeb Klienta, mając kontrolę nad sprawną i szybką logistyką.


Zapewniamy bezpieczny i sprawny transport prosto na budowę i do Klienta.

Własna flota pojazdów - Na terenie całej Uni Europejskiej
Na terenie całej Unii Europejskiej

Indywidualny
Opiekun Klienta

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu!


Fachowe doradztwo techniczne to także zapewnienie Indywidualnego Opiekuna Klienta, który sprosta potrzebom i zapewni najlepsze wsparcie dobrane do inwestycji i zakupów.

Z zaangażowaniem od pokoleń poświęcamy czas na ich zrozumienie – w konsekwencji dążąc do spersonalizowanej obsługi opartej na doświadczonym Zespole i jego wsparcia na najwyższym poziomie.

Spośród wielu obecnych na rynku w dzisiejszych czasach marek oferujemy certyfikowanych producentów wyróżniających się najwyższą jakością produktów, tj. zgodną z normami budowlanymi i zdobytym przez lata doświadczeniem, popartym wymaganiami naszych Klientów.

Nasi doświadczeni Doradcy Techniczni przygotowują spersonalizowane oferty oraz w ramach indywidualnych ustaleń prowadzą także stały nadzór nad zaopatrzeniem inwestycji, dbając o zapewnienie ciągłości prac budowlanych.

Od ponad 3 dekad jesteśmy autoryzowanym dostawcą narzędzi, materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Od zawsze stawiamy na jakość, trwałość i pewność budowania. Nasze główne atuty to:

 • Doświadczeni doradcy z długoletnim stażem w branży budowlanej
 • Szeroki asortyment produktowy
 • Sprawna i szybka logistyka
 • Wysoka elastyczność i profesjonalna obsługa Klienta
 • Najnowsze produkty od renomowanych marek

Indywidualne
podejście do inwestycji

SKROJONA OFERTA

W ścisłej współpracy z Klientem, starannie oceniamy zakres prac, materiały oraz specyficzne wymagania, tworząc transparentną i dostosowaną wycenę projektu. Nasze podejście gwarantuje Inwestorowi kompleksową ofertę, odzwierciedlającą wysoką jakość usług i zindywidualizowane podejście do planowanego przedsięwzięcia budowlanego.

WYDAJNOŚĆ PRODUKTÓW

Wyróżniamy się solidnym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do inwestycji, co przekłada się na doskonałą wydajność projektów. Dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom, nasze produkty łączą wysoką jakość z efektywnością kosztów i czasu wykonania, zapewniając kluczową wartość dodaną dla optymalnej wydajności każdego projektu.

NAJLEPSZE CENY!

Z dumą prezentujemy indywidualne podejście do inwestycji, dostosowane do unikalnych potrzeb Klienta. Nasze spersonalizowane rozwiązania nie tylko spełniają oczekiwania Inwestora, lecz także zapewniają optymalne rezultaty przy atrakcyjnych warunkach finansowych.

Napisz do nas e-mail, zadzwoń
lub wypełnij formularz

logo luvi
Dawid Pożak

LUVI
ul. Przemysłowa 24,
21-100 Lubartów