Skip to main content

Dlaczego szczypce z oferty LUVI są wyborem numer jeden dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów?

Udostępnij:
Szczypce KNIPEX

Jakość narzędzi ma ogromne znaczenie

Każdy profesjonalista doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że jakość używanych narzędzi ma ogromne znaczenie. Wiedzą o tym również eksperci LUVI.


Na bazie wieloletniego doświadczenia i znajomości rynku przygotowali wysokiej jakości profesjonalne narzędzia warsztatowe. Z powodzeniem sprawdzą się one także na wyposażeniu domowego majsterkowicza. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę nie tylko na jakość wykonania produktu, ale również ergonomiczną budowę narzędzi i ich dopasowanie do potrzeb specjalisty. W ten sposób zadbasz o bezpieczną i wydajną pracę na lata.


Dlaczego wspominamy o domowych majsterkowiczach?

Ponieważ kto nie chciałby mieć w swoim domu dobrej jakości narzędzi? No kto? 🙂

Szczypce KNIPEX

Dbałość o każdy detal i satysfakcję profesjonalistów

Eksperci LUVI dbają o to, aby każdy pojedynczy produkt z oferty sklepu spełniał najwyższe rynkowe standardy.


Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby wymagających profesjonalistów i majsterkowiczów, by móc korzystnie wpłynąć na ich codzienną efektywność. Dbałość o każdy detal ma miejsce nie tylko na etapie kompletowania asortymentu LUVI, ale również na etapie obsługi Klientów. Jest to niezbędne do tego, aby utrzymać pozycję jednego z liderów rynku w obszarze dystrybucji wyposażenia do warsztatów i sklepów oraz zagwarantować satysfakcję Klientów.

Zestawy mini szczypiec w etui na pasek KNIPEX [ 00 20 72 V01 ] | Luvi.pl

Kompleksowa oferta szczypiec od LUVI

Potrzeby profesjonalistów są bardzo różne. W dużej mierze zależy to od branży, w której funkcjonują i specyfiki wykonywanej przez nich pracy.


Właśnie dlatego w LUVI przygotowano kompleksową ofertę, która obejmuje, m.in.:

  • szczypce tnące;
  • szczypce do segerów;
  • szczypce płaskie;
  • szczypce elektryczne;
  • szczypce do ściągania izolacji;
  • szczypce do zagniatania;
  • szczypce do opasek;
  • szczypce do syfonów;
  • szczypce zaciskowe;
  • szczypce precyzyjne
  • i inne! 

Możesz dobrać produkty bezpośrednio dopasowane do swoich potrzeb. W LUVI można kupić pojedyncze narzędzia lub skompletowane zestawy. Popularne kombinerki to narzędzia, które powinny znaleźć się w każdym domowym warsztacie. Przydają się przecież bez wątpienia w wielu codziennych sytuacjach!

Szczypce KNIPEX

Narzędzia marki Knipex

Proponowane w firmie LUVI szczypce pochodzą z katalogu producenta Knipex. To niemiecka firma, która jest jednym z liderów produkcji narzędzi na świecie. Historia Knipex liczy już ponad 140 lat.


CIEKAWOSTKA: Eksperci producenta prowadzą zakrojone na szeroką skalę badania, podczas których weryfikują funkcjonalność narzędzi oraz poszukują możliwości ich udoskonalenia. Najlepsze produkty trafiają do sprzedaży, w tym do oferty LUVI. Każde pojedyncze szczypce Knipex charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ergonomiczną budową, wytrzymałością eksploatacyjną i niezawodnością. Dzięki temu są zakupem na lata.

Zestawy mini szczypiec w etui na pasek KNIPEX [ 00 20 72 V01 ] | Luvi.pl

Inne narzędzia warsztatowe w ofercie sklepu

LUVI to miejsce, w którym znajdziesz różnego rodzaju narzędzia wskazane do warsztatu profesjonalisty. To nie tylko szczypce, ale również, m.in.: wkrętaki, ściski, wiertła, noże, nożyce i wiele więcej. Dużym zainteresowaniem specjalistów cieszą się gotowe zestawy, walizki narzędziowe i plecaki z pełnym wyposażeniem lub bez. Kupując je, od razu możesz zapewnić sobie uniwersalne, a jednocześnie profesjonalne i bardzo funkcjonalne, wygodne wyposażenie.

Szczypce KNIPEX

Zapraszamy do zakupów w LUVI

Zachęcamy do zakupów, a także wzbogacenia swojej oferty asortymentowej w LUVI. To miejsce stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb profesjonalistów z różnych sektorów.


Wysoka jakość narzędzi idzie w parze z atrakcyjnymi cenami, profesjonalną obsługą i krótkim czasem dostawy. Dzięki temu LUVI to wybór numer jeden dla świadomych Klientów.


Zapraszamy do zakupu szczypiec, jak i innych produktów z naszej oferty.

Bestsellery w naszej ofercie